ЗВУКОЗАПИС.

НАША НАЙПОПУЛЯРНІША ПОСЛУГА

Отримання високоякісного аудіо з найбільш досвідченими інженерами та найсучаснішим обладнанням є нашим найпопулярнішим сервісом. Протягом десяти років компанія Na Hati Records studios професійно записала музику естрадних співаків, рок-гуртів, виконавців хіп-хопу, акустичних інструменталістів, артистів дубляжу та інше у найбільш ідеальному середовищі для запису.

БУДЬ-ЯКИЙ ЖАНР, БУДЬ-ЯКИЙ СТИЛЬ

Незалежно від того, чи є ви співаком, реппером, інструменталістом чи навіть акторським голосом, будь-який жанр і будь-який стиль музики можна записати тут на Na Hati Records studios. До ваших послуг рояль Yamaha G3, Rhodes mark II, DW drums та інші інструменти.

СТУДІЯ ДЛЯ КОЖНОГО АРТИСТА

Ми за допомогою нашого апарату записуємо артиста в акустично обробленмому, ідеальному середовищі. Наш персонал, ознайомившись з вашою задачою може запропонувати відповідну студію, яка найкраще підходить для вас.

ПРАЦЮЙ З КРАЩИМИ

Ми пропонуємо висококваліфікованих аудио інженерів для запису, редагування, зведення та мастерингу у всіх наших чотирьох студіях.

МУЗИЧНИЙ ПРОДАКШН.

Якщо артист шукає своє звучання, ми пропонуємо допомогу одного з наших кращих продюсерів:

  • Широкі знання в області техніки та теорії музики;
  • Сприяння у виконанні та звукоутворення;
  • Можливість відтворення ідеальної емоції з кожної пісні.

ПРОДАКШН – ЦЕ РОЗВИТОК АРТИСТА

Наші продюсери добре обізнані у сферах написання пісень, композиторській діяльності та програмування аранжувань, тому частіше за все вони можуть допомогти артисту покращити їхні пісні чудовим аранжуванням, фокусуванням на сильних складових, проявити потенціал в основі із задопомогою запису і перетворення звуків захоплюючими інженерними техніками.

КОЛИ ВИ ПРАЦЮЄТЕ  З ПРОДЮСЕРОМ

В тісній співпраці з продюсером На Хаті Рекордз ваше музичне бачення стає реальністю.

ПОСТ ПРОДАКШН НА ХАТІ РЕКОРДЗ НАЙКРАЩИЙ.

Після запису всіх інструментів чи вокалів, запис віддається інженеру зведення, який зробить звукчання композиції таким чином, що посилиться емоційна складова пісні, збалансується кожна частота звукового спектру і трек буде готовий для звучання на радіо, телебаченні чи інтернет ресурсах.

ЗВЕДЕННЯ

Зведення це техніка змішування всіх індивідуальних треків композиції таким чином щоб створити пісню яка звучатиме максимально добре.

Процес складається з:
Балансування рівнів треків які були записані;
Точне налоштування звуку кожного інструменту чи голосу за допомогою
еквалайзера, панорамування для створення стереобази.
Додавання реверберації, компресування та інших ефектів
для покращення оригінального запису.

ЗВЕДЕННЯ ТА МАСТЕРИНГ.

МАСТЕРИНГ

Мастеринг – це процес налаштування пісні чи декількох пісень у фінальний мастер для тиражу чи публікації. Мастер фонограма добре відходить на всі системи: програвач компакт-дисків, радіо, ком’пютер, стереосистема, телефон, тощо.

 

 

 

 

Процес мастерингу це:

  • Налаштування загального рівня тональний баланс композицій.
  • Контроль динамічного діапазону. Наскільки гучна чи тиха має бути кожна частина композиції для правильного музичного різноманіття та емоційної потужності.
  • Компресування, еквалізування, M/S обробка та лімітування таким чином щоб пісня була відполірована.
  • Створення надійного кодування інформації для виробництва, включаючи PQ, UPC/EAN, ISRC, CD-Text

Мастеринг дуже тонкий процес який включає в себе незначні, але дуже важливі зміни.

НАШІ ПОСТ-ПРОДАКШН ІНЖЕНЕРИ

В студії На Хаті Рекордз ми маємо інженерів, які спеціалізують на зведенні та мастерингу. Їх навички полягають у висвітленні кожної деталі запису, вміло збалансувати і точно налаштувати звучання композиції таким чином щоб вона була слухабельна і ідеально підходила для публіки.