Рояль Yamaha G3 відтепер у нас в студії

Рояль Yamaha G3 спеціальо розроблений для потреб професійних піаністів. Ця модель звучить збалансовано у всіх регістрах, з багатим басом та м’якими високими частотами, що ідеально поєднується з усіма стилями музики.

Довжина інструменту – 183 сантиметра, кількість клавіш – 88 і він ідеально підходить для студійної роботи. Наш інструмент серії Yamaha G3 виготовлений в Японії з високоякісної сировини – це гарантує вам максимально досконалий результат звукозапису.

Після ретельного аналізу інструментів ми віддали перевагу Yamaha G3 – рояль, який підійде для як для любителів, так і професіоналів найвищого рівня. Тому резервуйте студіїний час вже сьогодні і записуйте свою фортепіанну музику на Yamaha G3.

Великою перевагою запису роялю у нас в студії є широкий спекстр професійних і високоякісних мікрофонів та преампів, а також особливе розташування роялю – інструмент знаходиться в окремій кімнаті, це дає можиливість одночасного запису роялю з барабанами, струнними, чи вокалами без взаємнопроникнення звуку.