Very The Jerry презентував TakeOver EP

Very The Jerry офіційно презентував свій новий ЕР «Takeover», в якому зібрано шість композицій. П’ять із шести робіт з нового релізу ви вже могли чути раніше, вони з’являлися у мережі впродовж останніх кількох місяців.

«По-перше, я хочу подякувати Богові за ці можливості, котрі з’явилися у мене в Україні. Те, що зараз зі мною тут відбувається – втілення мрії маленького нігерійського хлопчика. Це був складний і довгий шлях, багато роботи, самодисципліни, самомотивації та віри. Нарешті, зустрічайте новонароджений EP ‘TAKEOVER’, в якому розповідається моя історія, вуличний досвід і мої подорожі.

Я вірю в любов, яка мене оточує, та йде від всіх близьких мені людей. Величезне спасибі моєму братові від інших батьків Kodzu, що зіграв велику роль в створенні всієї цієї історії. Наші безсонні ночі за роботою не були марними. Спасибі велике студії Na Hati Records за м’який звук і відмінний продакшн. Дякую всім, хто вніс свій внесок в успіх цього EP. Мрії збуваються!» – коментує новий альбом Джеррі.

VERY THE JERRY ‘TAKEOVER’:
iTunes – https://goo.gl/AzqqxL
GooglePlay – https://goo.gl/sFTWE8
Soundcloud – https://goo.gl/tU1ixW

VERY THE JERRY ‘TAKEOVER’ track-list:
1. Weakman
2. Prayer
3. Can’t Hold Me
4. Lifted
5. Do It
6. Fly with No Limit

www.facebook.com/Very.The.Jerry
www.youtube.com/channel/UCXgWmyMFrwtaV0Awx9_wAnQ
www.soundcloud.com/verythejerry