ЗАКРИТИ

Відгуки

Не враховуючи професійність, творчий та індивідуальний підхід, технічне забезпечення, я отримую чудове задоволення… на хаті, як в себе дома…спокій, оголена емоція, чую себе впевнено! ))) Тому, Олександри, велике спасибі! Завжди радий їхати до вас! З повагою, Олексій Ярош та Molfa.

Олексій Ярош
Щиро дякую студії На хаті рекордс за допомогу в реалізації творчих задумів! Коли на виході музика звучить так, як вона лунала в тебе в голові- це дуже круто! )))
Та, звичайно, Сашко Садовець заслуговує на окрему величезну подяку за душевність та професіоналізм! )))

Євген Рогачевський
Отримав не тільки високоякісне фірмове звучання, а ще й велике задоволення від запису на мегакомфортній та затишній студії! Все на вищому рівні!

Костянтин Прокопчук
Хочу подякувати студії, яка надала супер сервіс, апарат та затишок. Проведений час в “На ХАТІ РЕКОРДС”-незабутні враження! Ви профі своєї справи! Ще раз ДЯКУЮ!

Андрій Сивак
Відмінний звук, відмінна команда, яка здатна перетворити музичну ідею в шедевр!)

Максим Музичко
Найкраща студія, атмосферно як вдома, тільки вас оточують професіонали та якісне обладнання.

Інна Вишебаба
Перевищуєте очікування! з’єднання професіоналізму світового рівня і людяності галактичного!

Анна Міа
На студії все суперпрофесійно! Максимальний комфорт для створення музики. Відмінний технічний рівень і затишок допомагають реалізувати всі ідеї. Дякуємо!

Іван Балацький
Це одна із самих професійних студій звукозапису в Україні. Кожного разу, коли ви шукаєте консольний або “in-the-box” робочий процес – ви отримаєте його там.

Андрій Мішин
“Я – чувак максимального комфорту і тому – “На Хаті Рекордз” – то студія для мене. Посеред української глухомані, якої так не вистачає для здоров’я наших стомлених мозгів – ти працюєш в суперсучасній європейського рівня професійній студії, з підходом до твоєєї особи ніби ти – Елтон Джон, або ще який хрєн покруче.
Так що мене можете знайти “На Хаті Рекордз”, якщо я не вдома і не на концертах.

Кузьма, гурт Скрябін
Студия “На Хаті Рекордз” с самого первого дня моего знакомства с ней впечатлила своим высоким профессионализмом. Ни одна другая студия в Украине прежде не могла так качественно записать духовые инструменты и латинскую перкуссию, передать естественную природу звука этих инструментов. Кроме того, “На Хаті Рекордз” – мастер создания творческой комфортной атмосферы во время записи. Это большая заслуга Александра Садовца и его коллег.Практически все, кто услышал наш альбом, записаный на этой замечательной студии, – а это и украинские музыканты, и любители латинской музыки из США, Франции и Швеции, – отметили высокий уровень накопления, сведения и мастеринга.

Илья Ересько группа ``Дислокадос``
“Я завжди писав тексти як Jay-Z i Eminem, i мав пацанів Met Quota, Max Chorny, B.Rich, які робили музику як Kanye West i Pharrell, але не мав когось, хто міг би ті тексти і музику скласти так, аби вони файно звучали разом. Хвала Всевишньому, тепер є Саня Садовець з правильним обладнанням і музичним смаком.
“На Хаті Рекордз” – студія мого формату!

Вова зі Львова
ЗАКРИТИ
 
Анастасия Кожевникова - Любить Тебя Pianoбой - Полуничне Небо БУМБОКС - ЛЮДИ (Acoustic Version) Скрябін - Дельфіни One Planet Orchestra - Частина Oat People - Purple Light 7EVER - STONE Шабля - Бурштин Oleksa МЕД - Як добре ВместоСна - В зеленом (альбом АНГАЖЕМЕНТ НА ВІВТОРОК - Сопілка